papaja

K studio

Kosmetika

FOR LIFE & MADAGA

Pracuji s českou profesionální kosmetikou postavenou na francouzských základech FOR LIFE & MADAGA. Tato ověřená značka se od roku 1994 neustále vyvíjí a rozšiřuje pro potřeby všech typů pleti a stáří pokožky.
Výroba a vývoj přípravků probíhá podobně jako u léčiv

logo

Kosmetika garantuje maximální bezpečnost a šetrnost přípravků. Tato kosmetika je vyráběna bez potenciálních alergenů jako jsou konzervační látky a parfemace. Původní syntetické oleje jsou nahrazeny za nové přírodní oleje. Každá návštěva salonu by měla být v první řadě příjemná. Hlavním bodem ošetření je čištění, výživa a hlavně regenerace pleti, která je v dnešní době velmi zatěžována vnějšími vlivy jako je znečištěné ovzduší, smog, UV záření a stres. Péče o pokožku by se proto měla stát nedílnou součástí našeho života. Profesionální ošetření je vhodné zhruba jednou za měsíc.

FOR LIFE & MADAGA řadí přípravky do kategorie selektivní přírodní kosmetiky, jejichž základním úkolem je udržení pleti ve zdravém stavu!

Enzymatic AHA fruit peel

Kombinace Enzymů a AHA kyselin pH 3,0 - 3,6. Nové inovativní složení spojujicí enzymatický peeling a ovocné AHA kyseliny v jeden produkt.

Jemný fluidní peeling 2 in 1 kombinující primární enzymatické exfoliační složky (papája, ananas) se sekundární AHA ovocnou kyselinou jablečnou a kyselinou mléčnou. Vhodný pro všechny typy pleti vyjma hypercitlivé!

papaja

Co je Enzymatický AHA Fruit Peel FOR LIFE & MADAGA?

Jedná se o peeling, který obsahuje enzymy z extraktů (papája, ananas) a nízkou koncentraci AHA kyselin (jablečnou a mléčnou). V rámci použití tohoto peelingu nedochází k výraznému olupování a není tedy nutná žádná rekonvalescence.

Enzymy

Odstraňují z pleti přebytečný maz, zrohovatělé buňky a kožní nečistoty. Jsou vhodné pro intenzivní a přitom šetrné hloubkové čištění pleti. Jejich efekt je založen na přirozeně získaných enzymech papainu (extrakt papája) a bromelinu (extrakt ananas).
Účinek: buňky stratum corneum (nejvyšší vrstva pokožky) jsou spojené proteiny. Při enzymatické hydrolýze těchto proteinů se uvolňují odumřelé buňky a odstraní se z povrchu.

Ovocné AHA kyseliny

Jsou získané převážně z ovoce a zeleniny. Nejtypičtějšími zástupci jsou zde kyselina jablečná nebo mléčná. Tyto kyseliny jsou netoxické a v malém množství (cca do 5%) nezpůsobují kožní reakce. Vyšší koncentrace těchto a dalších AHA kyselin jsou vhodné pro ošetření dermatologem! Kyselina mléčná je přítomna v kyselém mléce či zelí, vzniká jako produkt metabolismu cukrů. Kyselina jablečná je nejrozšířenější rostlinná kyselina, vyskytuje se v ovoci.

Kosmetika Karel Hadek

Pro mé dlouholeté zákaznice mám výbornou zprávu, opět začala fungovat firma Aromaterapie Karel Hadek a tak jsem mohla zařadit jeho výrobky do kosmetického ošetření i masáží. Pro nové zákaznice nebo pro ty, kteří tuto kosmetiku neznají si dovolím napsat pár řádek.

Tato firma se zabývá výrobou naprosto přírodní kosmetiky bez jakékoli chemie. Preparáty Karla Hadka jsou velmi kvalitní a cenově velmi přijatelné. Pan Hadek využívá své znalosti přírodních esenciálních olejů, jejich vlastností a přínosů pro pokožku i tělo, myslím velmi zdařile a tato kosmetika je velice oblíbená a účinná.

Při kosmetickém ošetření používám výrobky vhodné na typ pokožky zákaznice a vůbec celé ošetření se snažím podle své nejlepší vůle přizpůsobit stavu pokožky i nálady a přání klienta. Ošetření je zpravidla vnímáno jako krásná, voňavá relaxace. Pokožka je po ošetření hebká, vyživená a voňavá. Při masážích celého těla mohu opět využít výborné vlastnosti cajatermu, který vám provoní a prohřeje ztuhlé svaly na zádech i na nohou a udržuje svaly prohřáté ještě dlouho po masáži.

Pokud máte zájem o zakoupení kosmetiky, olejů i doplňků stravy z této kosmetiky, ráda vám poradím s výběrem. Pro ty, kteří tuto značku neznají a mají nějakého domácího mazlíčka mohu jen vřele doporučit i výrobky z řady aromafauna.

Biostimulační laser

Při kosmetickém ošetření využívám pozitivních vlastností laseru BTL 2000 Laser má vynikající biostimulační vlastnosti, regeneruje pokožku do hloubky až 0,5cm a tím pádem dochází k ozdravení pokožky, nastartování její regenerace a znovuobnovení pružnosti pleti. Laser má vynikající hojivé účinky.

Hloubkový biologický peeling

Biologický peeling na čištění pleti odstraňuje z pleti usazené nečistoty a odumřelé buňky z povrchu pokožky. Účinek peelingu je odlišný způsob odstraňování nečistot než představuje klasický mechanický peeling. Účinky tohoto peelingu působí tak dlouho, dokud je vlhký. Při užití teplých kompresí je možné aktivitu biologického peelingu prodloužit. Doba působení se řídí individuálně dle typu pleti.

Čím je pleť mastnější, poréznější a silnější, tím se může doba biologického peelingu prodlužovat. Odumřelé, předčasně zestárlé kožní buňky jsou odstraněny, pigmentové skvrny jsou při opakovaném ošetření jasně zesvětlené. Pokožka je odlehčena od zbytečných neaktivních částic, je hladší, světlejší a může se lépe regenerovat. Používá se na pleť smíšenou, mastnou, aknózní a zralou. Biologický peeling je oproti běžným hloubkovým peelingům mnohem šetrnější k pokožce.

Nejprve se provede manuální čištění pleti, poté se nanese biologický peeling a nechá se působit dle typu pleti 5—35 min. Důkladně omyjeme vlažnou vodou. Po ošetření je vhodné po zhruba 4 dnech ošetřit pleť přípravky, které si odnesete po dohodě buď domů nebo přijdete zpět do salonu a necháte se ošetřit ode mne.

Výsledkem je rozjasněná, barevně sjednocená a hladká pleť bez rozšířených pórů a černých teček

Mikromasáž očního okolí

Oči byly vždy považovány za důležitý prvek krásy, prostředek komunikace a často i svádění. Pokožka okolo očí se snadno poškodí nesprávným odlíčením pleti, při nachlazení, po probdělých nocích a opakovaném používání make-upu. Citlivá kůže kolem očí potřebuje zvláštní péči, protože je slabší než kůže na zbytku obličeje, je méně schopna zadržovat vodu. V této partii je také méně mazových žlázek a pod kůží nejsou tukové polštářky, které by pleť chránily před poškozením. Výsledek je ten, že tato pleť rychle ztrácí svou pružnost.

Masáž obličeje a dekoltu

Kosmetická masáž patří mezi nejúčinnější úkony v kosmetice. Během ošetření je třeba absolutního klidu, mimické svaly jsou uvolněné. Křivka masáže pomalu stoupá, intenzita masáže se stupňuje a ke konci opět klesá. Masáž působí na vrásky vzniklé únavou, aktivuje výživu pleti a zvyšuje tonus. Účinek je trvalý jedině tehdy, provádí-li se masáž pravidelně.

Na konci masáže dochází k celkové relaxaci, vyhledávají se akupresurní body na obličeji. Při ošetření je také důležitá masáž dekoltu, která zajišťuje pružnost, vypnutí kůže, dodání výživy pleti a prokrvení.

Masáž obličeje a dekoltu lávovými kameny

Masáž obličeje lávovými kameny patří k novým, velice populárním trendům. Pro své blahodárné účinky na regeneraci pleti, relaxaci obličeje a celkové uvolnění se stává vyhledávanou terapií. Při masáži se využívá tepla a vibrací z lávových kamenů.

Liftingová masáž obličeje

Jedná se o jednu z nejpříjemnějších masáží, kterou si můžete dopřát. Při této masáži zapomenete na chvíli na každodenní stres a povinnosti. Jedná se o manuální metodu vyhlazování vrásek v obličeji s ihned viditelným výsledkem. Při této technice se působí hloubkově na mimické vrásky, dochází k detoxikaci a k lepšímu vyživování svalů i samotné pokožky.

Lymfatická masáž obličeje

Lymfatická masáž obličeje a dekoltu je speciální metodou, která efektivně působí na obličej, vyhlazuje ho, detoxikuje a obnovuje správný tok lymfy.
Díky odvodu toxických látek z oblasti obličeje a dekoltu dochází ke zjemnění a zkvalitnění pokožky. Po manuální lymfodrenáži obličeje se ukládá méně tuků a urychluje se podkožní metabolismus. Hodinová lymfodrenáž obličeje potlačuje vznik vrásek, akné, nerovností na pokožce a ulevuje od otoků v očním okolí.

Galvanická žehlička

Galvanická žehlička Nu Skin využívá galvanický proud, který prochází hluboko do pokožky a tam pomocí vibrací čistí a zpevňuje pokožku. Pokožka je po ošetření pevná, rozjasněná, pročištěná a vy vypadáte odpočatě a svěže.

Při žehlení se rozproudí lymfa, zmírní se otoky a zprůchodní se póry až k buňkám. Již po prvním žehlení se obličej omladí. Žehlička rovněž sjednotí tonus pleti až o jeden odstín, čímž zmírní tmavé kruhy a váčky pod očima. Unavená a zatížená pokožka se naplní novou energií. K ošetření se používají a tzv. zažehlují speciální gely, které napomáhají k dokonalejšímu výsledku.

Žehlička se používá na všechny typy pleti a je vhodná pro každou věkovou kategorii, muže i ženy.

Barvení řas a obočí

K barvení používám značku Refektocil hnědé nebo černé barvy.