papaja

K studio

Wellness

Wellness je slovem pocházejícím z anglického spojení well-being a znamená celkově vyvážený tělesný i mentální stav člověka. Kdo z nás občas nezatouží ponořit se do klidu a odpočinku, jen tak se položit a relaxovat, ponořit se do snění a nechat o sebe pečovat. Wellness procedury vám nejen nádherně uvolní celé tělo, ale také a především vám dovolí prožít chvíle naprosté nečinnosti, relaxace a užívání si sebe sama a tím očistit a „znovunahodit” Váš motor.

Čokoládová masáž celého těla

Tato luxusní procedura je velmi oblíbená pro svou nádhernou vůni čokolády, která navozuje pocit bezpečí, domova a bezstarostného dětství. Dostane se vám péče čokoládovým peelingem, kdy se odstraní odumřelé buňky pokožky, tělo se zjemní a následuje masáž těla rozehřátou čokoládou smíchanou s luxusním olejem.

Poté se tělo zabalí do folie, aby vám čokoláda prostoupila všemi póry a smysly a vy tak zažili neopakovatelný pocit blaha. V závěru procedury se do těla vetře čokoládový krém, aby váš pocit hebkosti a vláčnosti pokožky zůstal co nejdelší dobu.Vůně čokolády vás bude provázet ještě několik hodin a vy se tak budete cítit neodolatelně a skvěle.

Medová masáž detoxikační

Med je odpradávna zařazován mezi přírodní zázraky — jako pochutina i jako podpůrný léčebný prostředek. Vlastnosti a léčivé účinky včelího medu znali a využívali již staří Číňané, Arabové, Egypťané, Řekové, Římané i jiné národy — na americkém kontinentě Indiáni. Medová masáž využívá výborných účinků medu (především detoxikačních a reflexních) a kompresních masérských hmatů. Dochází tak k odstraňování starých usazenin a jedů až z hloubky tělesných tkání. Navíc přes reflexní zóny můžete medovou masáží příznivě ovlivňovat i jiné orgány.

Masáž se provádí většinou v oblasti zad, kdy se nalije rozehřátý med kolem páteře a pomocí speciálních hmatů se zapracovává do pokožky. Med úplně změní konzistenci tím jak do sebe vtahuje toxiny a jiný odpad z těla. Nechte na sebe působit staletími osvědčený zázrak přírody v podobě medu, medová masáž Vás zázračně osvěží a pročistí.

Rituál pěti elementů

Tento masážní rituál vychází z indické filozofie, která má o jeden element více, než známe z našeho západního pojetí. Pátým elementem je Akáša, což je prostor, který obklopuje všechny ostatní elementy: zemi, vodu, vzduch a oheň.

Tato masáž má silné harmonizující účinky na celého člověka, nejen na jeho fyzický stav, ale především na pozitivní naladění psychického stavu. Po masáži přetrvává pocit uvolnění a lehkosti. Masíruje se celé tělo zezadu - nohy, záda, ruce a šíje.

Je důležité, aby samotný masér byl před masáží i během rituálu pozitivně naladěn. Tato masáž patří mezi opravdu vyjímečné techniky a její účinky na klienta jsou velmi pozitivní. Rituál pěti elementů je nástroj k dosažení stavu relaxace a hlubokého uvolnění.

Indická antistresová masáž hlavy

Indická masáž hlavy je starověká ajurvédská technika, která harmonizuje tělo i duši. Je to jedna z nejdostupnějších masáží v přírodní regeneraci. Provádí se vsedě, bez nároků na prostor či vybavení, klient je oblečený. Výrazně vylepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou po pravidelné masáži hustší, lesklejší a celkově kvalitnější.

Tato masážní technika představuje spojení starověké tradice s požadavky moderního způsobu života a je vhodná pro všechny věkové kategorie, pro ty, kdo si chtějí dopřát hodinu uvolnění a snění. Napjaté krční svaly jsou často příčinou bolestí hlavy. Postupně dochází k bolestem zad, tlaku v očích, migrénám. Masáž hlavy je vnímána jako opravdu slastný zážitek i vzhledem k tomu, že na hlavě máme mnoho nervových zakončení.

Originální zeštíhlující tělový zábal Magic Wrap

Jedinečné ošetření, které Vám pomůže získat krásný vzhled a štíhlejší postavu! Jste-li unavení s ochablou kůží, máte celulitidu nebo extra tuk. Pouze za 60 minut pomocí Magic Wrap můžete ztratit 15—30 cm, minimalizovat známky celulitidy, vylepšit vzhled Vaší kůže a detoxikovat tělo.

Ve Spojených státech, kde toto ošetření vzniklo, je Body Wrap název pro tělový zábal. Jedná se o zabalení těla do osmi bandáží, které jsou předem namočené a zahřáté ve speciální lázni. V tomto případě jde o rozptyl tekutin, tedy odpadních látek přes membránu pokožky. Magic Wrap podporuje silnou redukci obvodu ihned po prvním použití, zpevňuje uvolněnou pokožku, obnovuje její elasticitu, stlačuje a zeštíhluje zóny ve kterých se nejvíce ukládá tuk.

A to ještě není vše, nejde pouze o ošetření na ztrátu centimetrů. Nejdůležitější součástí ošetření je dokonalá detoxikace, kdy zábal pomáhá vytáhnout škodliviny, které jsou uloženy pod kůží a Vy se budete cítit zdravější a krásnější!

Před zábalem je vhodné se osprchovat, den předem nepoužívat žádné tělové mléko nebo krém a po zábalu nejít dva dny do bazénu, aby se nevyplachovaly minerály, které se při zábalu do pokožky vpraví. Není vhodné se po zábalu 1 den omývat mýdlem či sprchovým gelem

Toto ošetření je vhodné provádět též po kavitaci a liposukci.

Účinnost prokázána u 100 % testujících

Výživová poradkyně

Od ledna dochází do studia výživová poradkyně a dietoložka paní Kmeťová. Pomůže vám sestavit jídelníček, redukovat váhu bez jo-jo efektu a naučí vás dodržovat správné stravovací návyky.

Pokud máte zájem o podrobnější informace, obraťte se přímo na adresu LIVERESTART